Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun Terapisi Eğitimi

Amaç: 
Çocukların konuşma dili oyundur, bu dili anlayabildiğimizde çocukların duygusal dünyasına girebilir ve sorunlarına yardımcı olabiliriz. Oyun Terapisi semineri uzmanların çocukları daha iyi anlamadaki bilgi ve becerilerini arttırmak amacıyla düzenlenmektedir. Çalışmalarda oyun terapisi ile ilgili temel kavramlar ve teknikler sunulacaktır. Ayrıca, oyun terapisini daha etkili kullanabilmek için uygulamalı çalışmalara yer verilecektir.

Eğitim Tarihleri:
26 Mayıs      2013 Pazar Saat  : 10.00 – 17.00
02 Haziran 2013  Pazar Saat  : 10.00 – 17.00

Son Kayıt Tarihi : 22 Mayıs 2013 (Kesin Kayıt alınmaktadır)

KAYIT OL

Eğitim Yeri : PADEM Psikoloji

PADEM (Psikoloji Aile Danışma ve Eğitim Merkezi)
Tercüman Sitesi A-2 Blok Daire No: 6 Cevizlibağ / İstanbul (Vatan Bilgisayar Yanı)

Tel      : 0 212 416 35 29
GSM : 0 507 500 23 43

Eğitim Sorumlusu :
Yrd. Doç. Dr. Elif AKDAĞ GÖÇEK

Dr. GÖÇEK doktorasını Toronto Üniversitesinde (University of Toronto) Çocuk, Okul ve Klinik Psikolojisi alanında tamamlamıştır. Tezinde klinik ve klinik olmayan gruplarda annelerin çocuklarını anlama kapasitesi ve duygusal ulaşılabilirliklerini araştırmış ve tezi yurt dışında kitap olarak yayınlanmıştır. Eğitimci Lisans (Psikoloji) ve Yüksek Lisans (Klinik Psikoloji) eğitimlerini Boğaziçi Üniversitesinden almıştır. 1992-1998 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümünde psikolog olarak çalışmıştır. Halen, Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Çocuk Klinik Psikolojisi Yüksek Lisans programı başkanıdır. Oyun terapisi eğitimlerinin yanı sıra çocuklarla oyun terapisi, aile danışmalığı, psikometrik incelemeler gibi çalışmalarına da 2008 yılından beri Türkiye’de devam etmektedir.

Kimler Katılabilir?
Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri ve Asistanları, Çocuk Gelişim Uzmanları, Okulöncesi/Anaokulu Öğretmenleri, Özel Eğitim Uzmanları, Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar, Rehber Öğretmenler, Sosyal Hizmet Uzmanları ve Bu Branşlarda Eğitimine Devam Eden Lisans&Lisansüstü Üniversite Öğrencileri İle Çocuklarla Bireysel Terapi ve Danışmanlık Yapan Uzmanlar.

Verilecek Belge : Eğitim sonunda PADEM Psikoloji onaylı Katılım Sertifikası verilecektir.

Kontenjan            : 24 kişi ile sınırlıdır.

KAYIT OL

GARANTİ BANKASI BULVAR ŞUBESİ
PADEM Psikoloji adına
Hesap No: 745-6299046
IBAN NO: TR 13 0006 2000 7450 0006 2990 46
Eğitim süresince yapılacak ikramlar ücretsizdir.

BİLGİ:
• Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.
• ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 416 35 29, 0507 500 23 43 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)
• Ödemenizi tamamladıktan sonra infopadem@gmail.com e-mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapınız.
• Ücretin yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Eğitime başlamadan önce ücretin yatırılması gerekmektedir.
• Eğitim başlama tarihine bir hafta kala eğitime katılım iptali ve eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.
• Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.
• PADEM Psikoloji hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitim iptalinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.
• PADEM Psikoloji, kursların iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

EĞİTİM AFİŞİ

Oyun Terapi

 

1 yorum

  1. melek 21 Temmuz 2013 at 19:42 - Reply

    kurs bir daha açılırsa haberdar olmak isterim..

Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


4 + 2 =