OYUN TERAPİSİ SÜPERVİZYON EĞİTİMİ / İSTANBUL

Psikoloji Eğitimleri kapsamında 4-5 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul da düzenlenecek olan “Oyun Terapisi Süpervizyon Eğitimi” nin ayrıntılarına ilişkin açıklamalar;

Eğitim Programının Amacı:

Katılımcılardan en az bir seans oyun terapisi uygulaması yaparak videoya çekmeleri ve yazılı olarak dökümanlaştırmaları (deşifre çalışması) beklenmektedir. Çekilen videolar ve bunların yazılı kayıtları grup üyeleri ile birlikte değerlendirilecektir. Böylece katılımcılar hem kendi uygulamaları hem de farklı vaka örnekleri üzerinden geri bildirim alma imkanı bulmuş olacaklardır.

EĞİTİME ÖN KAYIT YAP

 Eğitimin İçeriği:

Katılımcıların video çekimlerinde dikkat edilecek hususlar:

 • Çocuklarla klinik görüşme becerileri
 • Oyun terapisinde sınır kavramının oluşturulması
 • Terapist ile çocuk arasındaki terapötik ittifağın kurulması
 • Terapistin oyun sürecindeki rolü ve işlevi
 • Farklı oyun terapisi tekniklerinin uygulanışı

Oyun Terapisi Teknikleri:

 • Freudyen Oyun Terapisi
 • Carl Rogers Oyun Terapisi
 • Adlerian Oyun Terapisi
 • Yönlendirilmemiş Oyun Terapisi
 • Yönlendirilmiş Oyun Terapisi
 • Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
 • Filial Terapi
 • Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi
 • Montessorie Oyun Terapisi
EĞİTİME ÖN KAYIT YAP

Eğitim Sorumlusu

Dr. Gizem AKÇAN

Lisans eğitimini ODTÜ Psikoloji Bölümünde Şeref Öğrencisi olarak tamamladı. Üniversite giriş sınavında aldığı derece nedeniyle TUBİTAK Üstün Başarı Bursu almıştır ve bursu halen devam etmektedir. Üniversite eğitimi sırasında ODTÜ İşletme  Bölümünde Girişimcilik programında yan dalını tamamladı. Lisans eğitimi sırasında Hollanda Groningen University’de Psikoloji Bölümü’nde 6 ay süreyle Erasmus programına katıldı. Üniversite eğitimi süresince İstanbul Pandost Derneği’nin düzenlediği Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk ve Depresyon konularında eğitim ve workshoplara katıldı. İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimi süresince Aile ve Çift Terapisi, Oyun Terapisi ve Lisrell Yapısal Eşitlik Modellemesi eğitimleri ve süpervizyonları aldı. Ayrıca, Kognitif Terapi ve Depresyon konusunda Dr. İstanbul Arel Üniversitesinde tamamladığı Klinik Psikoloji Doktora tezini ‘ Erkek Eşcinsellerde Erkek Eşcinsellerde Benlik Kavramının Netliği ve Mutlak Gerçek İhtiyacı Değişkenleri ile Problem Çözme ve Stres Belirtileri Değişkenleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi’ konusunda yaptı. İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü ve Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Halen Bartın Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Dr. Öğr. Üyesi olarak çalışmaktadır. Ayrıca, Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı Başkanı, Psikoloji Bölüm Başkan Yardımcısı ve Bartın Üniversitesi Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yer: 

GÖNEN OTEL TAKSİM / İSTANBUL

Tarih :

04 Ocak 2020 Cumartesi Saat: 09.00 – 17:30
05 Ocak 2020 Pazar Saat: 09.00 – 17:30

EĞİTİME ÖN KAYIT YAP

Kimler Katılabilir?

Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri ve Asistanları, Çocuk Gelişim Uzmanları, Okul öncesi/Anaokulu Öğretmenleri, Özel Eğitim Uzmanları, Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar, Rehber Öğretmenler, Sosyal Hizmet Uzmanları ve bu branşlarda eğitimine devam eden Lisans&Lisansüstü üniversite öğrencileri ile çocuklarla bireysel terapi ve danışmanlık yapan uzmanlar.

EĞİTİME ÖN KAYIT YAP

Sertifika ve Süpervizyon

Eğitim sonunda PADEM Psikoloji onaylı Uygulayıcı Yeterlilik Belgesi verilecektir.

Kontenjan:

Eğitim kontenjanı 10 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim Ücreti: 

Erken Kayıt 04 Aralık 2019 tarihine kadar 590 TL

Geç Kayıt 05 Aralık 2019 ve sonrası TL 690 TL

EĞİTİME ÖN KAYIT YAP

Not: Eğitim bedelinin 180 TL sini ön kayıt bedeli olarak yatırdıktan sonra kalan kısmı eğitim günü elden ödeyebilirsiniz.

*Eğitim ücretinin tamamını Psikoloji Marketinden (www.psikolojimarketi.com ) kredi kartı ile taksitle ödeyebilirsiniz.

**5 Kişi ve üzeri gruplara %10 indirim uygulanır.

*** Lisans öğrencilerine ( Açıköğretim Fakültesi Hariç) %10 indirim uygulanır. (Öğrenci belgesinin ibraz edilmesi gereklidir)

**** İndirimlerden yalnızca birisi kullanılabilir.

GARANTİ BANKASI MEYDAN ŞUBESİ (PADEM Psikoloji adına)
Hesap Numarası : 745 – 6298261
IBAN NO              : TR 62 0006 2000 7450 0006 2982 61

AÇIKLAMALAR

*Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.
*ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 416 35 29, 0507 500 23 43 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)
*Ödemenizi tamamladıktan sonra egitim@padempsikoloji.com e-mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapınız.
*Ücret yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Eğitime başlamadan önce ön kayıt bedeli ya da ücretin tamamının yatırılması gerekmektedir.
*Eğitim başlama tarihine 15 gün kaldığında eğitime katılım iptali ve eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.
*Herhangi bir sebepten dolayı, eğitime katılamayan kursiyer en az 5 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.
*PADEM Psikoloji hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitimin iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.
*PADEM Psikoloji, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

2019-07-13T10:06:50+00:00Mayıs 17th, 2019|Eğitimler, Genel, İstanbul, Oyun Terapisi, Yeni Sezon Eğitimleri|